Power Magnetic Bel Destekli Manyetik Sırt Yeleği

Sırtı destekleyen yapısı sayesinde zayıf ve güçsüz duruşların düzeltilmesine yardımcı olur.
Omuz ve bel bölgesindeki 10 stratejik noktaya yerleştirilmiş olan mıknatıslar sayesinde, omurga ve bel ağrılarını hafifletir, omurların yerlerine oturmasına yardımcı olur.
Kullanımı son derece basit olan Sweat Manyetik Sırt Korsesi'ni hem bayanlar hem de erkekler kullanabilir.
Spor yaparken oluşan incinmelerde ve kas ezilmelerinde de kullanabilirsiniz.
İnce yapısı sayesinde kıyafetinizin altına giydiğiniz anlaşılmaz.
Sweat Manyetik Sırt Korsesi'ni yürürken, koşarken, çalışırken, kısaca hayatın her anında kullanabilirsiniz.
Kalp pili kullananlar ve hamilelik dönemindeki bayanların kullanmaması gerekir.
Sabun kullanarak elde yıkayınız ve asarak kurutunuz. Ağartıcı kullanmayınız.
Halk dili ile kambur duruş şeklinden tamamen kurtulursunuz.
Power Magnetic sayesinde siz kambur durmak isteseniz bile o size izin vermez.
Power Magnetic yapısı itibari gereği sizi asla rahatsız etmez.

sipariş ver
Power Magnetic Manyetik Sırt Yeleği Nedir ?
* Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi´ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Çünkü, güçlü ve etkili Sermin Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

Güçlü etkili manyetik bel destekli sırt korsesi ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine yardımcı olacak.

* Manyetik Sırt Yeleği kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.
* Manyetik Sırt Yeleği bel bölgesini desteklerken aynı zamanda kronikleşmiş sırt ağrılarınının giderilmesine yardımcı olur.
* Manyetik Sırt Yeleği ayrıca spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir.
* Manyetik Sırt Yeleği'ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız.
* Manyetik Sırt Yeleği , belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.
* Stratejik olarak 12 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir.
* Bel ve sırt bölgenizdeki olumlu etkisini kısa zamanda görecek ve Manyetik Sırt Yeleği'nin güçlü etkisini hissedeceksiniz.

Manyetik terapi, günümüzde ABD, Almanya, Japonya, Rusya ve diğer 45 ülkede romatizma, sırt ve bel ağrıları, baş ağrıları, sinüzit ağrıları, bilgisayar başı rahatsızlığı olan karpal tunel sendrom, omuz sıkışma rahatsızlığı (Bursitis) ve iltihaba bağlı ortopedik ve nörolojik sorunların tedavisinde resmi olarak kabul görmüş bir yöntemdir.

Manyetik Sırt Yeleği , ağrılarınızı hafifletir ve size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar.

* Tenis oynadıktan, yürürdükten, dans ettikten, koştuktan, herhangi fiziksel bir hareket yaptıktan sonra sırtınızda ağrı olursa Manyetik Sırt Yeleği en büyük destekçiniz olacaktır.

* Yine bilgisayar kullanırken, spor yaparken, ev işlerini yaparken sırtınızda ağrı ya da zorlanma hissediyorsanız, Manyetik Sırt Yeleği bu sorunlarınızı aşmanızda size yardımcı olacaktır.
sipariş ver
Ürün Özellikleri

Kullanımı ve Farkı

Power Magnetic Posture Support Bel Destekli Manyetik Sırt Yeleği 2 Yıl Marka Garantilidir...


MANYETİK SIRT YELEĞİ

Manyetik Sırt Yeleği, ağrılarınızı hafifletir ve size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar. Manyetik Sırt Yeleği, bütün önemli medikal dergilerinde yayınlanmış bir üründür. En önemli özelliği de, binlerce kişi tarafından beğenilmiş olmasıdı


MANYETİK SIRT YELEĞİ ÜRÜNÜNÜN ÖZELLİKLERİ:

Bel Destekli Manyetik Sırt Korsesi''ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Çünkü, güçlü ve etkili Manyetik Sırt Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur. Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Giysilerin altında bile rahatça kullanılabilir. Manyetik Sırt Korsesi, belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Stratejik olarak 16 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, alt sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Sırt ve bel ağrıları canınızı mı sıkıyor? Çalışırken, otururken, spor yaparken daha rahat olun. Artık Power Magnetic Posture Support Sırt Yeleğini var. Manyetik terapi, günümüzde ABD, Almanya, Japonya, Rusya ve diğer 45 ülkede romatizma, sırt ve bel ağrıları, baş ağrıları, sinüzit ağrıları, bilgisayar başı rahatsızlığı olan karpal tunel sendrom, omuz sıkışma rahatsızlığı (Bursitis) ve iltihaba bağlı ortopedik ve nörolojik sorunların tedavisinde resmi olarak kabul görmüş bir yöntemdir.
/>
sipariş ver
Kullananların Yorumları
İşim gereği bütün gün bilgisayar başındayım ve sırt ağrılarımdan gece uyuyamıyordum. Bu ürünü aldıktan sonra ağrılarım neredeyse hiç kalmadı. Çok sağolun. Nazlı Çelik / Bursa
bu ürünü kendime,oğluma ve kızıma aldım. 2 gün sonra teslim edildi. Ayrıca ürün sürekli kullanılırsa gerçekten işe yarıyor. Abdullah Gürgen / Manisa
Ürünü sipariş verdiğimden elime ulaşana kadar sabırsızlıkla bekledim. Ağrılarım yüzünden sürekli kambur duruyordum. Ama bu ürün gerçekten hayatımı değiştirdi diyebilirim. Artık dik oturuyorum ve eğilip kalkarken acı hissetmiyorum. Gerçekten çok faydalı. Sezai Kolonyacıoğlu / Ankara
sipariş ver
Sipariş Ver
Not:
1:Ürünler fabrikadan standart beden üretilmektedir.Ürünümüz her bedene uyabilmektedir.
2:Lütfen başkası adına Sipariş vermeyiniz.ip adresiniz kayıt edilmektedir.
İstediğiniz Adet
Ödeme Şekli
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Şehir
İlçeniz
Adresiniz
Notunuz (varsa)